Styczeń 2021

22.01.2021


Informujemy, iż rozpoczął się proces weryfikacji Państwa dokumentów rekrutacyjnych. Personel projektu przyjął 137 Formularzy rekrutacyjnych.

O wynikach oceny formalnej będziemy informować w najbliższych dniach.


W związku z weryfikacją dużej ilości dokumentów projektowych uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny i/lub osobisty z personelem projektu w godzinach 12:00-16:00.

07.01.2021


Szanowni Państwo,

Informujemy, że II tura rekrutacji do projektu „Rozwiń Skrzydła!” odbędzie się w dniu 18.01.2021 w godzinach 9.00-15.00.

Dokumenty prosimy składać w wersji papierowej, trwale ze sobą spięte (najlepiej w skoroszycie) w siedzibie Biura projektu ul. Krakowskie Przedmieście 28, 20-002 Lublin.

Podczas składania dokumentów rekrutacyjnych zostanie im nadany Indywidualny Numer Zgłoszenia (INZ) z datą i godziną przyjęcia dokumentów. Numer ten należy zachować, ponieważ od momentu złożenia dokumentów rekrutacyjnych Kandydaci na Uczestników projektu będą identyfikowani na podstawie tego numeru. Dokument zawierający numer INZ jednocześnie będzie stanowił potwierdzenie złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

W II turze naboru planowane jest zrekrutowanie 55 Uczestników Projektu.

04.01.2021


Szanowni Państwo!

W związku z bardzo dużą ilością formularzy rekrutacyjnych do projektu „Rozwiń skrzydła!”, które wpłynęły w ramach I tury naboru informujemy, iż czas przeznaczony na ocenę wniosków rekrutacyjnych uległ wydłużeniu.

O wynikach będziemy informować na stronie internetowej projektu.

Po ogłoszeniu wyników I tury pojawi się informacja o naborze formularzy rekrutacyjnych dla II tury.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *